Rozë

Në një lidhje me Adrola Dushin? Capital T sqaron raportin me modelen

Autori: Gazeta inFokus 22:55 | 19 June 2022

Adrola Dushi dhe Capital T përfliten shumë në media për një lidhje të mundshme mes tyre.

Edhe pse modelja ka mohuar një gjë tillë, ende vazhdohet e komentohet se ajo nuk po zbulon të vërtetën, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, lidhur me këtë ka folur dhe Capital T, i cili dha një intervistë për vëllezërit Veshaj në emisionin “Më lër të flas”.

Adrola këndoi pak javë më parë një pjesë nga hiti i tij, “U bë vonë”.

Capital T dëgjoi këtë pjesë dhe u habit kur vëllezërit Veshaj i thanë se është zëri i modeles.

“E këndon mirë, por nuk e di kush”, tha artisti në formë shakaje, duke shpjeguar më pas dhe raportin me modelen.

“Me Adrolën jemi shok shumë të mirë. Me këtë rast, e përshëndesim Adrolën. Nëpër emisione ma përmendin gjithmonë, por jemi shokë shumë të mirë”, tha ai duke iu dhënë fund spekulimeve për një romancë mes tyre.

Madje ai sqaroi se është single dhe nuk është në një lidhje.

Të tjera