Lajme

Në nderim të policit Afrim Bunjaku, konferenca për cilësinë në arsimit nis me një minutë heshtje

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 26 September 2023

Në nderim të policit të vrarë Afrim Bunjaku, ka nisur me një minutë heshtje konferenca me titullin “Ndikimi i mekanizmave të sigurimit të cilësisë në krijimin e një kulture cilësore në arsimin e lartë”, organizuar nga Agjencia e Kosovës për Akreditim.

Në konferencë mori pjesë edhe kryeministri Albin Kurti, ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci e përfaqësues të tjerë, raporton EO.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BKT Kosova, Sponsor krenar i Komitetit Olimpik të Kosovës, uron përzgjedhjen e Republikës së Kosovës si nikoqire e Lojërave Olimpike…

Të tjera