Lajme

Në moshë të re, Covid ia merr jetën biznesmenit nga Skënderaj

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 31 August 2021

Ka humbur betejën me Covid-19 edhe një i qytetarë nga Covid-19.

Faton H. nga komuna e Skenderjat është i riu i cili nuk ka mundur të fitojë betejën me Covid-19.

Postimi i plotë:

Si pasojë e Covid-19, sot ka ndrruar jetë biznesmeni Faton H. nga Skenderaj! Ngushëllime familjes!

Theksojmë se përgjatë 24 orëve në Kosovë janë shënuar 26 vdekje dhe 1383 raste pozitive me Covid-19.

Të tjera