Sport

Në mesjavë zhvillohet xhiroja e shtatë e Superligës, këto janë çiftet

Autori: Gazeta inFokus 18:02 | 18 October 2020

Elita e futbollit kosovar këtë mesajvë vazhdon me xhiron e shtatë, shkruan Gazeta inFokus.

Të martën dhe të mekurën do të zhvillohen ndeshjet e javës së shtatë.

Spikatë derbi ndemjet Ballkanit dhe Dritës, që luhet të mërkurën nga ora 14:00 në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Më poshtë keni çiftet dhe orarin e plotë të xhiros së shtatë në Superligë.

E marte, ora 14:00

Besa – Llapi

Drenica – Arbëria

E mërkure, ora 14:00

Ballkani – Drita

Feronikeli – Prishtina

Gjilani – Trepça ’89./Gazeta inFokus/

Të tjera