Rozë

Në mes të të ftohtit, femra më e bukur në botë i nxjerr të gjitha (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:05 | 15 November 2019

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë format e saj. Dhe Demi Rose këtë gjë e bëri teksa shkonte në një festë në Londër të enjten.

E veshur me një fustan të zi të hapur, modelja 24 vjeçare dukej mjaft provokuese. Por, këtë herë bomba britanike kishte ndryshuar modelin e flokëve dhe ishte më e bukur se kurrë.

Të tjera