Rozë

Në lidhje me Anen, por ish konkurrenti ‘nguc’ publikisht konkurrenten e re

Autori: Gazeta inFokus 19:17 | 05 April 2021

Pak ditë më parë, disa burime konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie.

Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Ana në një intervistë për “Top Albania Radio”.

E pyetur për raportin e saj me djalin nga Maqedonia, Ana u vendos në siklet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Duket se çifti ka vendosur të mos fshihet më nga sytë e publikut dhe nëse më parë ruheshin mirë kur dilnin me njëri-tjetrin, tashmë s’e kanë aspak problem.

Lidhja e çiftit të ri duket se po ecën mirë, por fansat  kanë vënë re diçka që mbase Anës s’ka për t’i pëlqyer.

Teksa konkurrentja e re e “Për’puthen”, Ola, po realizonte një video live, në sy ka rënë komenti i Arsimit i cili i shkruan “Good sound Ola”.

Ng.acmim apo thjesht një kompliment naiv, kjo mbetet për t’u parë, siç thonë konkurrentët e “Për’puthen”, megjithatë deri tani s’dimë të kenë ndonjë njohje së bashku Arsimi dhe Ola.

Të tjera