Fun & Video

Në këto vende bukuria natyrore nuk njeh kufinj, pamje fantastike (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:09 | 15 May 2017
Në këto vende fantastike me të vërtetë që bukuria natyrore nuk njeh kufinj.

Në këto pamje përrallore që do te sjellim pet ju pak më poshtë ndërthuret bukuria e maleve, e qiellit, e ujit, detit, natyrës së egër, me pak fjalë të gjitha elementet e natyrës që Zoti nuk i ka kursyer në këto vende.

Kjo bukuri natyrore mbreslënëse gjendet në disa vende të botës dhe konkretisht këto pamje që do të shihni më poshtë gjenden në: Islandë, SHBA, Rumani, Rusi, Kinë, Australi, Kili, Kroaci, Japoni, Meksikë e shumë vende tjera.

Etiketa:
Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera