Sport

Në këtë televizion kosovar mund ta shikoni falas ndeshjen ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit

Autori: Gazeta inFokus 13:10 | 21 February 2021

Ballkani është nikoqir i Feronikelit, në duelin e vlefshëm për xhiron e 20-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 13:30 dhe zhvillohet sot në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Përballjen mes ‘portokallinjve’ dhe ‘industrialistëve’ përveç në Art Sport, mund ta shikoni falas edhe në Klan Kosova.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati nga ky takim që pritet të jetë mjaftë interesant./Gazeta inFokus/

LEXO EDHE: Formacionet zyrtare: Ballkani – Feronikeli  

Të tjera