Sport

Në këtë link mund ta shikoni drejtpërdrejtë ndeshjen ndërmjet Holandës dhe Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 06 April 2021

Kombëtarja e Holandës në futsall dhe ajo e Kosovës do të luajnë sonte miqësoren e dytë, shkruan Gazeta inFokus.

‘Tulipanët’ dhe ‘Dardanët’ do të ballafaqohen serish në palestrën e qytetit të Zeistit nga ora 19:00.

Në miqësoren e zhvilluar mbrëmë ndeshja mes holandezëve dhe kosovarëve u mbyll me rezultat të barabartë 0-0.

Më poshtë keni linkun ku mund ta shikoni drejtpërdrejtë takimin mes Holandës dhe Kosovës./Gazeta inFokus/

LINKU

Të tjera