Rozë

Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:57 | 10 October 2019

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm.

Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, të cilin e reklamon më së miri. Ajo ka postuar një foto në llogarinë e Instagramit, ku shfaqet nga biznesi i saj mjaft joshëse dhe e mbuluar veç me peshqir.

Të tjera