Rozë

Në fustan transparent, Fifi tregon se sa është dobësuar

Autori: Gazeta inFokus 23:51 | 18 August 2022

Fifi, padyshim është këngëtarja favorite e momentit.

Ani pse ka goxha kohë në skenë, ajo vazhdon të sjellë këngë e hite të papërsëritshme, shkruan ORAinfo.

Në një periudhë kohore të jetës, Fifi më shumë është komentuar për jetën e saj private e dukjen e jashtme, se sa për atë profesionale.

Shpesh ajo ka treguar se nuk ka komplekse dhe se e dashuron trupin e saj. Së fundmi ajo përmes një foto ku shihet e veshur me shumë stil, tregon se ka humbur shumë kilogramë.

Të tjera