Rozë

Më në fund reagon Majku pas lindjes së Majlindës (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:40 | 20 May 2017

Majlinda Zeka ka sjell dje në jetë djalin Roan.

Bukuroshja prishtinase në këtë formë e ka bërë baba për herë të parë reperin Majk.

Ky i fundit nuk kishte reaguar deri më tani rreth së bëri prindër duke heshtur krejtësisht, transmeton Telegrafi.

-Advertisement-

Pas lindjes djalit shkaktoi reagime të mëdha rreth asaj se si do pritet nga reperi, i cili tashmë është ndarë nga e dashura Majlinda.

Sot në llogarinë personale në Instastory reperi ka publikuar një foto ku e falënderon një fans që përkrahë reperin, duke thënë se “njerëzit duhet ti shikojnë punët e tyre e mos të përzihen” dhe mos ta gjykojnë reperin ngase “secili prind e do fëmijën e vet, dashuria nuk tregohet nga një fotografi e publikuar në rrjetet sociale”.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera