Lajme

Në ditëlindjen e saj gjinekologia e QKUK-së uron foshnjat që i solli në jetë

Autori: Gazeta inFokus 11:13 | 03 May 2021

Gjinekologia Vlora Ibishi në ditën e lindjes së saj ka qëlluar kujdestare në klinikë.

Prof. Ibishi ka publikuar një fotografi ku ka uruar foshnjat të cilat i solli në jetë në ditëlindjen e saj.

Shumë persona kanë shmangur marrjen e dozës së dytë të vaksinës.

“Urime ditëlindja mua dhe juve që sot erdhët në jetë dhe zgjodhët të ndani datën e lindjes me mua”, ka shkruar ajo.

Të tjera