Rozë

Në 6-vjetorin e vdekjes së shokut të ngushtë, Ermal Mamaqi përlot me postimin

Autori: Gazeta inFokus 22:53 | 17 November 2020

Ermal Mamaqi është padyshim një ndër aktorët më të pëlqyer shqiptarë.

Përveç si aktor, Ermali njihet edhe si këngëtar dhe moderator tejet i suksesshëm, përcjell ORainfo.

Ermalin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale ku osedon me mijëra ndjekës.

Sot, në 6-vjetorin e vdekjes së këngëtarit të mirënjohur, Dr Florit, Ermali ka postuar një foto së bashku me këngëtarin e të cilin e kishte mik të ngustë.

Ermali përlot me këtë postim.

Të tjera