Lajme

Ndryshon moti, nesër shi e vranësira

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 21 November 2021

Nesër në Kosovë do të mbajë mot me i vranët dhe me shi.

Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se mot i tillë do të mbajë edhe të martën.

Temperatura minimale për nesër është 1 gradë celsius, ndërsa maksimalja është 11 gradë celsius,

Të tjera