Rozë

Ndryshimi drastik në look-n e Morena Tarakut, tërheq vëmendjen edhe me… (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:06 | 30 March 2021

Personazhet e njohura të ekranit shqiptar duket se nuk e kanë aspak problem që të ndryshojnë herë pas here look-un.

Vajzat tani shfaqen me flokë të shkurtra e pas disa orësh me të gjata, apo nga brune në bionde, e në ngjyra të tjera.

E fundit që iu bashkua këtij “trendi” është Morena Taraku. Këngëtarja vendosi t’i kthehet sërish flokëve të shkurtër, duke hequr dorë nga extensions.

Ajo ka publikuar dy fotografi në profilin e saj në “Instagram”, ku në të parën tregonte se si dukej me flokët e shkurtër, ndërsa në të dytën, tregonte të pasmet bombastike teksa pozonte para pasqyrës.

Morena njihet për ndryshimet drastike që bën me pamjen, si dhe për jetën luksoze që nuk nguron ta ndajë me ndjekësit në rrjete sociale.

Të tjera