Rozë

Ndryshimi drastik i Mimoza Mustafës, nuk do ta njihni në këto fotografi

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 27 December 2021

Këngëtarja e njohur Kosovare, Mimoza Mustafa, rikthehet në skenë me një dukje fantastike, shkruan Gazeta inFokus.

Mimoza Mustafa  vazhdon të jetë mjaftë e pëlqyer për  publikun shqiptar.

Mirëpo kështu është dukur këngëtarja para disa viteve.

Por ajo në këngët e saj të fundit vjen me një luk mjaftë tërheqës, dhe shihet se ka ndryshuar dukshëm  në fizikun e saj.

Mimoza Mustafa është bashkëshortja e  këngëtarit, Shkumbim Kryeziu, dhe ka një kohë të gjatë që nuk i kemi parë në një projekt bashkë./Gazeta InFokus/

Të tjera