Rozë

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 01 June 2023

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu, i njohur për rolin e tij si “Orhani” në komedinë “Kafeneja jonë” ka pësuar ndryshim drastik në fizikun e tij.

Ai sot në profilin e tij në Facebook, ku është aktiv me shkrime, ka postuar një fotografi.

Duket se aktori ka humbur dhjetëra kilogramë.

Këtë e kanë vërejtur edhe përcjellësit e tij në Facebook, të cilët i kanë komentuar ndryshimin.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Comodita me dyshekët e saj në Panairin MOW, fiton klientë të rinj në Gjermani

Të tjera