Lajme

Ndodhë në Prizren – Djali e bën babën për spital

Autori: Gazeta inFokus 10:34 | 28 September 2021

Një djalë në Prizren ka sulmuar babanë e tij në vazhdimësi duke ushtruar dhunë fizike dhe psikike.

Rastin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës nëpërmjet raportit 24 orësh, shkruan Gazeta Infokus.

I dyshuari me vendim të prokurorit është arrestuar.

Rasti ende vazhdon të hetohet nga Policia./Gazeta Infokus/

Të tjera