Lajme

Ndodhë në Fushë Kosovë, burri dyshohet se rrahu gruan dhe babain e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:12 | 24 October 2021

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, në Fushë Kosovës është lajmëruar një rast në Polici për dhunë në familje.

Raportohet se pas një mosmarrëveshje, i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe babait të tij, viktima kosovarë.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët lirohen dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Fushë Kosovë 23.10.2021 – 03:00. Raportohet se pas një mosmarrëveshje, i dyshuari mashkull kosovar ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe babait të tij, viktima kosovarë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët lirohen dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera