Rozë

Ndodh edhe kështu, Keke Palmer zbulon aksidentalisht gjininë e foshnjës së saj gjatë intervistës

Autori: Gazeta inFokus 14:30 | 27 January 2023

Shtatzënia e Keke Palmer i ka futur fansat në furi pasi zbuloi aksidentalisht gjininë e foshnjës së saj gjatë një interviste me Jimmy Fallon në emisionin “Tonight Show”.

Ylli i “Hustlers”, 29 vjeç, ishte duke diskutuar për shenjat e zodiakut gjatë intervistës së saj të mërkurën dhe aty e zbuloi atë padashje.

Ajo dukej se nuk e kuptonte atë që kishte thënë, por fansat u mblodhën shpejt në Twitter pasi dëgjuan atë që aktorja në dukje zbuloi bashkë me prezantuesin. Gjatë bisedës me Jimmy-n, Keke shpjegoi:

Nuk dua të jem shumë e hapur për djalin tim.

Me anë të kësaj fjalie, mesa duket ajo pohoi në mënyrë të pavetëdijshm gjininë e tij. Reagimi i fansave ishte epik, teksa shkruanin:

Keke sapo tha ‘djali im i vogël’ në emision. A e zbuloi Keke Palmer se po bën një djalë?

Kjo vjen pasi Keke konfirmoi se është në pritje të fëmijës së saj të parë në “Saturday Night Live” gjatë monologut të saj të hapjes në dhjetor në fillim të vitit të kaluar. Ajo iu referua thashethemeve rreth shtatzënisë së saj gjatë fjalimit të saj, duke thënë se “donte të rregullonte rekordin”.
Me një vështrim djallëzor në sy, ajo hapi xhaketën duke deklaruar: “Jam! Do të bëhem mami!”, ndërsa ajo u prit me një stuhi brohoritjesh nga publiku. Sapo festimet filluan të shuheshin, ish-ylli i “Nickelodeon” tha se ishte “keq” kur individët “përhapnin thashetheme për ju”.

Por është edhe më keq kur ato janë të sakta. Po përpiqesha kaq shumë ta mbaja atë në fshehtësi, sepse kisha shumë gjëra që po ndodhnin.

Etiketa:
Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera