Sport

Ndeshje spektakolare, shënohët goli i dytë në ndeshjen Everton-Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 14:07 | 17 October 2020

Janë barazuar shifrat në ndeshjes mes Evertonit dhe Liverpoolit.

Michael Keane ishte ai që barazoi shifrat 1-1 pas një rivënie nga këndi në minutën e 19’ të ndeshjes.

Rezultati momental është 1-1.

Të tjera