Sport

Ndeshje e “zjarrtë”, vjen goli i tretë në takimin Valencia – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 22:26 | 02 May 2021

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Valencias.

Golin e dytë për Barcelonën dhe të epërsisë e ka shënuar sulmuesi, Antoine Griezmann, shkruan GazetaBlic Sport.

Griezmann ka shënuar golin e dytë për Barcelonën në minutën e 62’të të duelit.

Rezultati aktual i takimit është 1-2.

Ja goli:

VIDEO

Të tjera