Lajme

Ndeshja Shqipëri -Itali, Policia Shqiptare patrulloi bashkë me atë gjermane mbrëmë – pamjet

Autori: Gazeta inFokus 19:26 | 16 June 2024

Policia e shtetit shqiptar ka ndarë pamje duke asistuar policinë gjermane për ofrimin e sigurisë në kuadër të Kampionatit Evropian 2024.

Në njoftimin e Policisë Shqiptare thuhet se patrullat e tyre së bashku me ato gjermane ndërmjetësuan komunikimin dhe masat policore midis shtetit gjerman dhe tifozëve.

Ndeshja u zhvillua mbrëmë mes Shqipërisë dhe Italisë.

-Advertisement-

VIDEO KËTU

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera