Lajme

Ndërron jetë një person i afërm i Ramush Hardinajt

Autori: Gazeta inFokus 09:24 | 18 November 2020

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi në Facebook ka dhënë lajmin e hidhur se ka ndërruar jetë një mik i tij.

“Lamtumirë miku im Agim Llalloshi.
Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën!RH” shkruan Haradinaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Të tjera