Lajme

Ndërron jetë nga koronavirusi stomatologu i njohur shqiptar

Autori: Gazeta inFokus 12:34 | 18 November 2020

Ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare stomatologu nga Presheva Dr. Jeton Sahiti.

I ndjeri ka qenë i sëmurë me koronavirus. Lajmin e kanë konfirmuar mediat nga Presheva dhe të afërmit e tij.

“Lamtumirë Jeton, u angazhove të na takosh për 30 vjetorin e gjeneratës, na ndaloj pandemia, na premtove se pas pandemis do ta organizojm, Doktor ti e humbe luftën me covid, nuk mund ta pranoj këtë fakt, ngushllime familjes”, ka shkruar regjisori preshevar Kastriot Saqipi.

Të tjera