Lajme

Ndërrojnë jetë dy veteranët e UÇK-së

Autori: Gazeta inFokus 15:05 | 24 April 2021

Dy veteran të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë ndërruar jetë sot.

Profesori që e zbuloi insektin në Bjeshkët e Nemuna, tregon pse vendosi ta quajë “Coronavirus”

Salih Avdiu nga fshati Abri e Poshtme dhe Behxhet Batatina nga Podujeva kanë vdekur sot.


Salih Avdiu
Varrimi i Behxhet Batatina do të bëhet sot në ora 17:00 tek varrezat e Hekurudhat./Indeksonline/

Behxhet Batatina

Të tjera