Rozë

Ndarja e ‘çmend’ Fifin, lazdrohet në hotel

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 07 July 2021

Fifi ka kohë që i ka dhënë fund lidhjes me ish të dashurin.

Pas ndarjes ai ka gjetur fatin e jetës dhe pritet të bëhet baba për herë të parë

Me këtë fakt duket se nuk po pajtohet Fifi duke postuar skena të çmendura.

Këtë e kuptojmë përmes postimeve që po i bën në rrjetet sociale duke i hedhur kunja ish-it përmes mbishkrimeve në imazhe.

Së fundmi ndau një imazh duke vallëzuar në një dhomë hoteli duke thënë se mundet të bëj çdo pa i dhënë askujt llogari.

‘Kur e kupton qe je single edhe munesh me bo cka don pa dhon llogari nderkohe gjen edhe Hotel super mega dope n’dhermi edhe je n’rregull’ shkroi këngëtarja./

Të tjera