Fun & Video

Ndalojnë veturën ta incizojnë luanin, por luani tërbohet fort (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:33 | 27 April 2017

Një luani duket se nuk i pëlqen që të fotografohet dhe vendosi që atyre që dëshirojnë ta fotografojnë atë t’ua japë një mësim.

Kur një vizitor në Parkun Kombëtar ‘Gir’ në Indi e pa luanin në rrugë, ai vendosi që ta incizojë nga afër.

Vizitori, i ndodhur pak larg tij në veturë, por me dritare të hapur, kapi momentin kur luani u tërbua nga tentimi i tij për ta incizuar atë, transmeton Gazeta Express.

-Advertisement-

Shikojeni momentin:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera