Lajme

Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar

Autori: Gazeta inFokus 13:08 | 21 June 2024

Ka ndërruar jetë figura e njohur mediale, Fisnik Vejsa.

I ndjeri për një kohë të gjatë ishte pjesë e KohaVisionit me emisionin “Fauna Jonë”.

Po ashtu pjesë e emisionit “O sa Mirë”, si dhe në televizionin Tribuna.

-Advertisement-

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët në rrjete sociale.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera