Sport

Natën e mirë Real Madrid, Chelsea ‘gjunjëzon’ madrilenët në Londër

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 05 May 2021

Chelsea dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të ndeshjes kthyese në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’ në Londër, skuadra e Chelseas e ka dyfishuar rezultatin 2-0 në minutën e 85’.

Golin e dytë për vendasit e ka realizuar sulmuesi anglez Mason Mount./Gazeta inFokus/

Të tjera