Sport

Natën e mirë Barcelonë, Musiala i’a jep vizën për Evropa Ligë katalunasve

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 08 December 2021

Bayern Muncheni dhe Barcelona po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, skuadra e Bayern Munchenit e ka trefishuar rezultatin 3-0 në minutën e 42’.

Golin e tretë për ‘Bavarezët’ e ka realizuar Jamal Musiala.

Me këtë rezultat Barcelona eliminohet nga faza e grupeve të Ligës së Kampionëve./Gazeta inFokus/

Të tjera