Rozë

Naimi e Mihrija ia thonë këngës në plazh

Autori: Gazeta inFokus 15:25 | 20 September 2022

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha, prej shumë vitesh është e martuar me bashkëshortin e saj, njëherësh këngëtarin dhe prezantuesin Naim Abazi.

Dyshja e njohur së fundi kanë publikuar një video nga plazhi ku shihen duke kënduar.

Nën ritmin e kitarës, Naimi e Mihrija sollën një fragment nga hiti i njohur shqiptar.

Të tjera