Rozë

Naim Abazi publikon foto ku Mihrija shihet gjysmë e zhveshur (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:41 | 16 May 2017

Këngëtari dhe prezantuesi Naim Abazi njihet si një ndër bashkëshortët më të përkushtuar.

Ai nuk heziton që në çdo kohë të tregojë sa krenar ndihet me bashkëshorten e tij Mihrie Braha.

Në profilin e tij në rrjetin social Facebook ai ka postuar një foto të bashkëshortes së tij, ku kjo e fundit është e veshur vetëm me rroba banjo, dhe përkundër moshës, duket goxha mirë.Lum si Naimi për bashkëshorten e tij!

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera