Rozë

Naike Rivelli provokon sërish, mbulon pjesët intime me një parruke

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 19 May 2020

Naike Rivelli inauguron Fazën 3 dhe në rrjetet sociale shfaqet sërish nudo, saktësisisht si në të gjitha fazat e pandemisë.

Vajza e Ornella Mutit, që shquhet gjithmonë për fotot provokuese që poston, këtë herë në Instagram nxjerr një video ku shfaqet plotësisht e zhveshur dhe teksa citon filmin ‘Zohan’ ironizon për problemet me ‘qimet’.

Me estetistët akoma të mbyllur nuk është e lehtë të mbash në kontroll qimet.

Naike ndan problemin e shumë femrave në këtë kohë dhe bën shaka si gjithmonë sipas mënyrës së saj. Ajo shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e saj intime me flokë të gjatë duke bërtitur ‘Zohan’, pikërisht siç bënte Adam Sanler në filmin e njohur ku ai është protagonist.

Ajo që duket në të vërtetë është një parruke bionde që Rivelli mban me duar duke mbuluar pjesën e saj intime.

Të tjera