Lajme

Nagavci raporton në Komisionin për Arsim

Autori: Gazeta inFokus 06:55 | 05 October 2021

Ministrja e Arsimit Arbërie Nagavci raporton në Komisionin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturё, Rini dhe Sport lidhur me përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor 2021/2022.

Kuvendi i Kosovës, salla N-10, ora 10:00.

Etiketa:

Të tjera