Rozë

“Myzhde” nga Kuvendi i Kosovës/ Martohet Besian Mustafa!

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 20 September 2021

Në mesin e shumë ngjarjeve politike, një deputet i Kuvendit ka vendosur të martohet.

Deputeti i LDK-së, ish-ministri i Qeverisë Hoti, Besian Mustafa ka nënshkruar kontratën më të rëndësishme të jetës, transmeton Indeksonline.

Ai me anë të një postimi ka bërë të ditur se është martuar me Erolida Januzajn.

-Advertisement-

Mustafa ka publikuar fotografi me gruan e tij.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera