Lajme

Mytaher Haskuka maskon komunën e Prizrenit

Autori: Gazeta inFokus 10:06 | 29 September 2021

Komuna e prezentit e drejtuar nga Mytaher Haskuka ka bërë një pazar goxha të madh për t’u furnizuar me maska.

Tenderi që do ti kushtoj komunës saktësisht 7 580 euro ka disa specifika.

Komuna e Prizrenit përmes procedurave tenderuese ka kërkuar furnizim me maska me logo të Komunës dhe me maska të zakonshme për nevojat e Komunës së Prizrenit.

-Advertisement-

Tenderin për këtë punë e ka fituar kompania “Office 1 Kosova”. Pasi ka qenë më e lira nga vlera e parashikuar e kontratës prej 9 800. /Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera