Lajme

Mustafa për aderimin e Kica-Xhelilit: Të LDK-së jemi dhe te ajo do të kthehemi

Autori: Gazeta inFokus 13:20 | 08 September 2022

“Të LDK-së jemi dhe te LDK do të kthehemi”, lështu Besian Mustafa, deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) e ka komentuar aderimin e Doarsa Kica-Xhelilit në LDK.

Doarsa Kica-Xhelili u largua nga Lista Guxo, ku ishte pjesë e grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje.

Kryetari i LDK-së e ka quajtur Kica-Xhelilin si ndër deputetet më profesioniste në Kuvendin e Kosovës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera