Lajme

Mustafa: Marrëveshja nuk është nënshkruar për një ditë, kemi punuar gjatë me AKR-në

Autori: Gazeta inFokus 21:59 | 16 May 2017

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, pas nënshkrimit të marrëveshjes, ka thënë se ky koalicion është në interes të qytetarëve të Kosovës dhe qytetarët t’ia japin vlerën duke e votuar në zgjedhjet e parakohshme parlamentare.
“Programi i këtij koalicioni është program i zhvillimit ekonomik, i mirëqenies sociale, integrimeve evropiane dhe të ndjek rrugën në interes të qytetarëve të Kosovës” ka thënë Mustafa.

Nuk është se nënshkruar për një ditë, por kemi punuar gjatë për këtë marrëveshje që ka ndodhur sot.

Etiketa:
Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera