Lajme

Musliu-Shoshi për protestën e zjarrfikëseve: Me Albinin në pushtet veç shoqnia e farefisi përfitojnë!

Autori: Gazeta inFokus 18:52 | 30 November 2023

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi, ka komentuar protestën e sotme të zjarrfikëseve para Qeverisë së Kosovës.

Musliu-Shoshi tha se shoqëria kushton shtrenjte, por jo duke shfrytëzu djersën e qytetarëve!

Postimi i plotë i Deputetes:

-Advertisement-

Me Albini në pushtet veç shoqnia e farefisi përfitojnë!

Shoqeria kushton shtrenjte, por jo duke shfrytëzu djersën e qytetarëve! Për Albinin farefisi është për borde, jo për dasma.

Miq,  me Albini kryeminister, ata që e mbajnë dhe e mbrojnë shtetin,  e rrezikojnë jetë në vend të punës  nënçmohen, ofendohen dhe vjedhen.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera