Lajme

Musliu – Konjufcës: A e udhëheqim bashkë seancën?

Autori: Gazeta inFokus 12:47 | 24 December 2021

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, gjatë seancës se sotme njoftoi se janë disa probleme teknike dhe nevojiten disa rregullime, pasi disa mikrofona të deputetëve nuk po funksionojnë.

Mirëpo, mikrofoni i deputetes Ganimete Musliut nuk kishte probleme.

Ajo e ftoi Konjufcën ta udhëheqin bashkë seancën.

“Mikrofoni jem po bon kryetar. A e udhëheqim bashkë seancën”, tha ajo.

Të tjera