Lajme

Musliu ia liston Kurtit gratë që u vranë gjatë qeverisjes së tij

Autori: Gazeta inFokus 17:37 | 01 December 2022

Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, ka publikuar listën e grave të vrara nga burrat në Kosovë gjatë Qeverisjes së Albin Kurti.

Ajo në Facebook ka pyetur:”Edhe sa???”.

Musliu ka kërkuar dorëheqjen e Kurti ministres Haxhiu dhe ministrit Sveçla.

Të tjera