Rozë

Murati bie në ‘grackën’ e Olës, bën deklaratën e papritur për të

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 05 May 2021

Sonte u shfaq takimi mes Olës dhe Muratit.

Ola arriti të zbeh pëlqimin e Muratit ndaj Sindit, për të cilën ka hequr dorë, shkruan Indeksonline.

Duket se di mirë ta bëj për vete, pasi në çdo takim ka pasur afrimitet mes dyshes.

E sot, Murati bëri deklaratën e fortë pas takimit të tretë.

Ai u shpreh se është vetëm për të në emision.

Kjo deklaratë e emocionoj Olën, e cila nuk veproj njësoj.

Ajo tha se dëshiron të njohë edhe një djalë tjetër, emrin e të cilit do e tregojë të premten.

Të tjera