Fokus

Munishi flet për komentet negative: M’vjen keq prej familjes

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 09 February 2024

Trajneri i futbollit, Ismet Munishi, këtë javë ishte i ftuar në ‘Podcast me Shkelzen Dakaj’, ku ka folur për futbollin kosovar, si dhe për planet personale.

Gjithashtu, Munishi ka folur edhe për komentet negative që merr ai.

Trajneri kosovar ka thënë se në momentin kur merr komente të tilla ndihet keq për familjen e tij.

-Advertisement-

Derisa ka thënë se është mësuar me komente negative.

“M’vjen keq prej familjes, tash edhe mu kanë rritë fëmijët. Unë përafërsisht jam mësuar sepse, unë nuk e kom pas jetën krejt lula. Do më thënë deri këtu kom arritë nëpër shumë peripeti. Më vjen keq kur janë të stimuluara, të stimuluara nga njerëz të poshtër, njerës krejt pa vlera”, u shpreh Munishi në ‘Podcast me Shkelzen Dakaj’.

Ndiqeni deklaratën e plotë:

Vizitoni knanlin tonë në Youtube:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera