Lifestyle

Mund të dalësh nudo dhe të bësh seks në publik, njihuni me qytetin më liberal në botë (Foto +16)

Autori: Gazeta inFokus 13:53 | 18 November 2020

Në Francë, ndodhet qyteti “Cap d’Agde” ku asgjë nuk kufizohet.

Ky komunitet liberal që ka lindur në vitet ’60, është konsideruar si bota pa komplekse, për shkak se njerëzit dolën jashtë “kornizave”.
Gradualisht ai u rrit në një atraksion turistik ndërkombëtar. Plazhet nudiste janë ata që e bëjnë një qytet mjaft të vizituar,

Në këtë qytet mund të shkosh lakuriq në kafene, në supermarkete… kudo.
Për më shumë, shfletoni galerinë e mëposhtme.

Të tjera