Lajme

Muhaxheri: Do të fitojmë bindshëm si Rugova, më 2001

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 17 May 2017

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri që vjen nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka vënë bast se koalicioni LDK- AKR dhe partitë e tjera do t’i fitojnë zgjedhjet nacionale me rezultat më të mirë se që kishte fituar në Ibrahim Rugova.

Ai për TV Dukagjinin ka thënë se kandidati i tyre për kryeministër është fitues.

“Shënojeni këtë që po e them. Do të fitojmë më bindshëm se Rugova”, është shprehur Muhaxheri.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera