Lajme

Muhaxheri: LDK do të dalë fituese në zgjedhje

Autori: Gazeta inFokus 13:52 | 15 May 2017

Gazmend Muhaxheri, kryetari i Komunës së Pejës ka thënë se është i bindur se me prurjet e reja që priten të bëhen në LDK, kjo parti do të dalë fituese në zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen më 11 qershor.

“Qëndrimi dinjitoz dhe korrekt madje edhe gjatë rrëzimit të Qeverisë, stabilizimi i vendit, veçanërisht në aspektin makrofinanciar, si dhe shume punë tjera, janë tregues që qytetarët duhet të kenë besim te LDK-ja”, ka thënë Muhaxheri për Telegrafin. /Telegrafi/

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera