Lajme

MPMS lanson Agjencinë e Punësimit të Republikës së Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 07:39 | 12 May 2017

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) do të bëjë sot lansimin e Agjencisë së Punësimit të Republikës së Kosovës, dhe shërbimet e reja të punësimit.

Pjesëmarrës në këtë lansim do të jenë  institucionet publike, përfaqësues të organizatave ndëkombëtare dhe donatorët.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera