Rozë

Mozzik udhëton në Zvicër për ta takuar vajzën

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 22 May 2020

Mozzik nuk e priti hapjen e kufijve për të shkuar tek vajza.

Mozzik në intervistat që kishte dhënë së fundi ka deklaruar se e ka marrë malli për Hanën, shkruna lajmi.net.

Ai tha se posa t’i jepet mundësia do të udhëtojë për të shkuar ta takojë vajzën, e cila po jeton me Loredanën dhe ashtu edhe ka vepruar sot.

Përmes videove në rrjete sociale, reperi tregoi se gjendej në aeroplan, ndërsa pas kësaj pozoi pranë vajzës.

Në një prej fotove që ai ndau me ndjekësit së fundi, Mozzik dhe Hana kishin mbathur atletet e njëjta.

Të tjera